Ortalama Tedarikçi Puanı
0 5 üzerinden

Magic Form, 1952 yılında Adapazarı’nda temelleri atılmış bir aile şirketi olup, iç giyim sektöründe yaratıcı ve yenilikçi tasarımlarıyla öne çıkan bir markadır. Kadınların beklentilerini ve dünya modasını dikkate alarak tasarladığı koleksiyonları, Türk kadınının naif ve duygu dolu iç dünyasından esinlenerek hayata geçirir. Magic Form, rahatlık, şıklık ve sağlığı ön planda tutarak tasarımlarına yön verir.

Markanın satışını yaptığı iç giyim ürünleri arasında balenli ve balensiz sütyenler, göğüs toparlayıcılar, minimiser sütyenler, push-up sütyenler, straplez sütyenler, sulu sütyenler, hafif destekli sütyenler, büyük beden sütyenler, külotlar, stringler, jartiyerler, gecelikler, hamile ve lohusa gecelikleri, sabahlıklar, gelinler için iç çamaşırlar, bornozlar ve pijamalar yer almaktadır. Ayrıca, sporcu iç giyim koleksiyonu da mevcuttur.

Magic Form, Türkiye genelinde 200 bayii mağazası ve internet satışlarıyla kadınlara ulaşmaktadır. Ayrıca, Mekke’de Francaise mağazası da markanın satışını yaptığı yerler arasındadır. Magic Form, yıllar içinde hızlı bir gelişim göstererek Avrupa başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Magic Form'un bütün ürünlerini Anne Bebek Kulübü online mağazamızdan güvenle satın alabilirsiniz!

383 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor