Eşiniz anal seks isterse ne yapmalısınız?

0
1838
Daha iyi bir cinsel yaşam için tavsiyeler
Daha iyi bir cinsel yaşam için öneriler

Nedense kadınlar, partnerlerinden böyle bir istek geldiğinde tamamen kendilerini kapatıyorlar çünkü vajina dışında bir yerden ilişkiye girmenin düşüncesi bile tuhaf!

Peki biz kadınların bu kadar temkinli yaklaştığı konu hakkında erkekler ne düşünüyorlar? Bugüne kadar duyduğumuz nedenlerden 5 tanesini sizler için yazıyoruz pek tabii yatakta nasıl davranacağınız size kalmış!

Anal seks istiyorlar çünkü erkeğe güçlülük hissi veriyor!
Kadınların cinsel ilişki sırasında erkeklerin üzerinde olması onlara güçsüz olduklarını hissettiriyor. Cinsel ilişki sırasında kontrolü onların eline bıraktığınızda kendilerini daha güçlü hissediyorlar. Hanımlar gerçek şu ki, erkekler sizinle arkadan temasa bayılıyorlar. Bu tür ilişkide sizi baştan çıkardıklarını ve hayatınızda yaşamadığını bir deneyimi tattıracaklarını da iddia ediyorlar.

Anal seks istiyorlar çünkü onlara güvendiğimizi hissetmek istiyorlar!
Genellikle kadınların bu konu hakkında çekinceleri olduğunu biliyorlar ve bunu kabul eden kadınların kendilerine güvendiklerine inanıyorlar.

Anal seks istiyorlar çünkü yeni bir deneyim olduğunu düşünüyorlar!
Vajinal seksi mükemmel buluyorlar fakat bir süre sonra yatakta geçirilen zamanların rutine bağlandığını düşünüyor, değişiklik yani seksi ve tutku dolu bir deneyim yaşamak istiyorlar.

Anal seks istiyorlar çünkü popolarımızı çok seviyorlar!
Siz her ne kadar “Ayy çok düşük” ya da “Ay çok büyük” deseniz de erkekler popolarınıza bayılıyorlar. Tepenizde olup böyle bir ilişki yaşamak, poponuzla daha yakın temasta olmak onları mest ediyor.

Anal seks istiyorlar çünkü bu çok sıkı bir deneyim!
Kegel egzersizlerinde ne kadar başarılı olursanız olun, poponuz her zaman vajinanızdan daha sıkıdır. Onlara göre vajina çocuk getirmek için var, farklı bir deneyimin yolu, farklı fantezilerden geçiyor. Vücudunuzun en erişilmez yerinde onlara izin vermek, onlara hiç yaşayamayacakları deneyimin önünü açıyor.

Hanımlar, bu anal seks olsun ya da olmasın erkekler sizin vücudunuzun her bir noktasını keşfetmek, her bir yerinde var olmak istiyorlar.

Unutmayın! Yatakta yaşatacağınız değişik deneyimler onları da bizi de aslında daha mutlu ediyor!