Ana Sayfa Aşk ve Cinsellik Eşiniz anal seks isterse ne yapmalısınız?

Eşiniz anal seks isterse ne yapmalısınız?

Nedense kadınlar, partnerlerinden böyle bir istek geldiğinde tamamen kendilerini kapatıyorlar çünkü vajina dışında bir yerden ilişkiye girmenin düşüncesi bile tuhaf!

Peki biz kadınların bu kadar temkinli yaklaştığı konu hakkında erkekler ne düşünüyorlar? Bugüne kadar duyduğumuz nedenlerden 5 tanesini sizler için yazıyoruz pek tabii yatakta nasıl davranacağınız size kalmış!

Anal seks istiyorlar çünkü erkeğe güçlülük hissi veriyor!
Kadınların cinsel ilişki sırasında erkeklerin üzerinde olması onlara güçsüz olduklarını hissettiriyor. Cinsel ilişki sırasında kontrolü onların eline bıraktığınızda kendilerini daha güçlü hissediyorlar. Hanımlar gerçek şu ki, erkekler sizinle arkadan temasa bayılıyorlar. Bu tür ilişkide sizi baştan çıkardıklarını ve hayatınızda yaşamadığını bir deneyimi tattıracaklarını da iddia ediyorlar.

Anal seks istiyorlar çünkü onlara güvendiğimizi hissetmek istiyorlar!
Genellikle kadınların bu konu hakkında çekinceleri olduğunu biliyorlar ve bunu kabul eden kadınların kendilerine güvendiklerine inanıyorlar.

Anal seks istiyorlar çünkü yeni bir deneyim olduğunu düşünüyorlar!
Vajinal seksi mükemmel buluyorlar fakat bir süre sonra yatakta geçirilen zamanların rutine bağlandığını düşünüyor, değişiklik yani seksi ve tutku dolu bir deneyim yaşamak istiyorlar.

Anal seks istiyorlar çünkü popolarımızı çok seviyorlar!
Siz her ne kadar “Ayy çok düşük” ya da “Ay çok büyük” deseniz de erkekler popolarınıza bayılıyorlar. Tepenizde olup böyle bir ilişki yaşamak, poponuzla daha yakın temasta olmak onları mest ediyor.

Anal seks istiyorlar çünkü bu çok sıkı bir deneyim!
Kegel egzersizlerinde ne kadar başarılı olursanız olun, poponuz her zaman vajinanızdan daha sıkıdır. Onlara göre vajina çocuk getirmek için var, farklı bir deneyimin yolu, farklı fantezilerden geçiyor. Vücudunuzun en erişilmez yerinde onlara izin vermek, onlara hiç yaşayamayacakları deneyimin önünü açıyor.

Hanımlar, bu anal seks olsun ya da olmasın erkekler sizin vücudunuzun her bir noktasını keşfetmek, her bir yerinde var olmak istiyorlar.

Unutmayın! Yatakta yaşatacağınız değişik deneyimler onları da bizi de aslında daha mutlu ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları okumalısın

Bebeğiniz için en iyi bebek maması hangisi?

Yeni doğan bebeğe hangi mama verilmeli? Yeni doğan bebekler için hangi mamalar uygundur? Prematüre bebeklere hangi mamalar verilebilir? Bebek maması seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Bugün yeni...

Çocuklarda besin alerjisine dikkat!

Bebek ve çocuklarda besin alerjisi belirtileri nelerdir, alerji nasıl anlaşılır? Besin alerjisi belirtisi görünce ne yapmalı? Alerji yapan besinler nelerdir? Besin alerjisinden korunmak için nelere...

Sleepy’den anne bebek paketi hediye ediyoruz!

Sleepy'den 10 kişiye anne bebek paketi hediye ediyoruz. Sleepy, Türkiye’nin en büyük çocuk festivaline “‍Bebek Bakım Odası Sponsoru” olarak katılıyor. Siz de Sleepy'nin davetlisi...

Bebeklerde uyku eğitimi

Bebeklerde uyku sorunlarında davranışsal müdahaleler genellikle altıncı aydan sonra önerilmektedir. En sık uygulanan uyku eğitimi yöntemi istenmeyen davranışın (ağlama, uyumayı reddetme) görmezden gelinmesi ve...

Çocuklarda uyku sorunları

Sirkadyen ritimden biyolojik saat olarak adlandırılan ön hipotalamus sorumludur. Uyku elektroensefalogram (EEG) aktivitesi, göz hareketleri ve kas tonusuna göre Rapid Eye Movement (REM) ve...